Jubileuszowy Familijny Rajd Rowerowy

Utworzono dnia 15.07.2023

Po raz dziesiąty odbył się Gminny Familijny Rajd Rowerowy z Zieloną Kolejką. Zarówno start jak i zakończenie odbyły się tradycyjnie w Zielonej Szkole w Goreniu Dużym. Tym razem uczestniczyło  ok. 150 cyklistów, część osób skorzystała z przejazdu kolejką. Przejechaliśmy 28 km drogami gminy Baruchowo oraz Gminy Gostynin. Odpoczynek z poczęstunkiem miał miejsce w Świetlicy Wiejskiej w Zawadzie.

Bardzo dziękujemy Jednostkom Policji z Posterunku w Kowalu oraz z Wydziału Ruchu Drogowego KMP we Włocławku. Dzięki Ich pracy i zabezpieczeniu trasy przejazdu wszyscy szczęśliwie i bezpiecznie dojechali do mety. Pięknie dziękujemy wszystkim Uczestnikom, wielopokoleniowym rodzinom, osobom, które przyjechały naprawdę z daleka, w większości na rowerach np. z Płocka, Kutna, Włocławka, Krośniewic.

GOKSiR w Baruchowie dziękuje sponsorom, którzy przyczynili się do współorganizacji Rajdu:

1. SGB Bank Spółdzielczy w Kowalu, dzięki przekazanym środkom pieniężnym, zakupiliśmy  nagrodę główną, tj. rower, drugą nagrodę  w postaci kompletu plażowego (parasol,          2 krzesła, torba termiczna – wszystko o jednakowym wzornictwie graficznym) oraz poczęstunek w Zawadzie.
  2. Zakład Gospodarki Komunalnej i Mechanizacji Rolnictwa sp. z o. o  w Baruchowie, który ufundował piękny rower dziecięcy, kubki ceramiczne, kamizelki odblaskowe i długopisy.
  3. Firma ANIR ul. Botaniczna 11  z Włocławka – hurtownia mięsa i wędlin, zasponsorowała kiełbaski dla wszystkich uczestników.
  4. W ten upalny dzień, każdy z cyklistów i gości mógł schłodzić się lodami, które ufundowała Pani Maria Krajewska ze Świątkowic – Radna Rady Gminy Baruchowo.

Serdecznie dziękujemy Panu Stanisławowi Szmajda z OSP Świątkowice, wszelkie wsparcie i pomoc techniczną.

Dziękujemy za przybycie Delegacji z Gminy Gostynin, bardzo miłe spotkanie „samorządowców”  z różnych województw. Podarowanymi słodyczami, poczęstowane zostały nie tylko dzieci …

Bardzo gorące podziękowania dla niezastąpionej załogi kuchni za przygotowanie pysznego jedzonka i prac porządkowych, a Pani Joannie za przygotowanie i dopracowanie wszystkich szczegółów administracyjnych i technicznych. Zespół PiT SWOJACY …. Wielkie dzięki. Jak zawsze można na Was liczyć.

Jubileuszowy Familijny Rajd Rowerowy

Utworzono dnia 15.07.2023, 18:19