XI Familijny Rajd Rowerowy z Zieloną Kolejką

Utworzono dnia 15.07.2024

XI Familijny Rajd Rowerowy z Zieloną Kolejką odbył się w minioną sobotę 13 lipca 2023r. W tym roku udział wzięło 130 cyklistów. Podobnie jak w latach poprzednich część zgłoszonych do udziału, skorzystała z miejsc w Zielonej Kolejce, która jak zwykle prowadziła peleton. Wymarzona wręcz aura udzieliła się wszystkim uczestnikom, którzy wręcz promienieli energią, pogodą ducha, pozytywnym nastawieniem i z uśmiechem przemierzali trasę, zatrzymując się tylko w miejscach wcześniej zaplanowanych na odpoczynek i poczęstunek w Kowalu i Grodnie. Po dotarciu do mety w Zielonej Szkole w Goreniu Dużym wręczone zostały najmłodszym uczestnikom upominki. Wylosowano aż  zwycięzców nagrody głównej – rowerów. Fundatorami rowerów byli:

1. SGB Bank Spółdzielczy w Kowalu.
  2. Radni Rady Gminy Baruchowo
  3. ZGKiMR w Baruchowie

Wszystkie trzy rowery trafiły do mieszkańców Gminy Baruchowo, którzy cyklicznie biorą udział w rajdach. Serdecznie gratulujemy. Wylosowano osoby, które otrzymały atrakcyjne upominki.         Bardzo dziękujemy za pomoc w organizacji Rajdu służbom porządkowym: Komendzie Miejskiej Policji, Wydziału Ruchu Drogowego we Włocławku, OSP Świątkowice – Panu Stanisławowi Szmajda, mediom nWloclawek – Pani Aleksandrze Suchomskiej.

Dziękujemy wszystkim sponsorom i darczyńcom:

1. Bankowi Spółdzielczemu w Kowalu,
  2. Hurtowni mięsa i wędlin – ANIR z Włocławka ul. Botaniczna 11,
  3. Radnym Rady Gminy Baruchowo,
  4. ZGKiMR w Baruchowie – Prezesowi P. Marcinowi Majewskiemu,
  5. Sklepowi Wielobranżowemu Joanna Mechuła w Baruchowie,

oraz osobom reprezentującym powyższe instytucje.

Dziękujemy obsłudze kuchni Zielonej Szkoły za przygotowanie i wydanie posiłków, zarówno w punktach postoju jak również na miejscu w Goreniu. Pięknie dziękujemy wszystkim Państwu - uczestnikom za istnie rodzinną atmosferę i pogodę ducha.

XI Familijny Rajd Rowerowy z Zieloną Kolejką

Utworzono dnia 15.07.2024, 12:29